Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Its just a dream.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 4:39 am

Dacă aveți de gând să vă bateți, ieșiți afară. a spus încă fiind cu nasul în catalog. Îi privi pe elevi și oftă. Nu era bine că stătea cu ei acolo, mai ales la acea oră.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 4:55 am

O facem aici, nu cred că e problema ta asta, spuse roşcata pe un ton rece fără să-i dea atenţie.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 4:58 am

Cum vreți. a spus fără să-i pese de ce ar fi putu face elevii. Roșcata avea dreptate, nu era profesor la clasa aceea, nu era problema lui.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:02 am

Îşi dădu ochii peste cap şi se ridică din bancă, prinzându-şi părul. Un băiat se ridică şi el rânjind, iar Sarah râse.
Tu? Serios? Ai mai încercat odată şi nu ai reuşit, spuse pe un ton dur, totuşi zâmbind dulce.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:05 am

Se uită la cei doi curios de ce ar putea face. Zâmbi în colțul gurii și îi analiză pe cel care o provocase pe Sarah. Era curios să-i vadă puterile.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:14 am

Îşi duse mâna la gură şi zâmbi rece, iar apoi îşi muşcă degetul până simţi sângele curgând. După ce căzură câteva picături lichidul roşiatic se transformă în-tro sabie.
Să te văd, spuse.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:25 am

A dat din umeri , a închis catalogul și s-a dus lângă ceilalți elevi care-i priveau nerăbdători. O întrebă pe o blondă cine este acel băiat.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:28 am

Haide dragă, ce aştepţi? întrebă roşcata calmă, jucându-se cu arma ce o crease. Îl săgetă cu privirea, iar într-o clipă fu lângă el, lovindu-l.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:34 am

După ce i-a zis fata cine e , dădu din cap afirmativ și o privi e roșcată. Era destul de bună, dar tot era convins că o poate bate. Râse scurt și ușile și ferestrele se deschiseseră brusc.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:37 am

Apăru în faţa brunetului.
Nu am uitat ce ai făcut, vine şi rândul tău, spuse cât să audă doar ei doi, iar apoi îl lovi din nou pe băiatul care o provocase. Îl răni, tăindu-l pe mână şi piept.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:42 am

off: fă stv :-L..tu poti face doar arme..de când ai super viteză???

O privi și zâmbi. Nu-i păsa de i-ai putea face, îi rezista oricum. Oftă și se uită la ceas. Mai erau cinci minute din oră. Îți luă catalogul și ieși pe ușă, fără să mai zică nimic.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 5:47 am

off: da cine a spus că nu am alte puteri? mda am uitat să specific ;> oricum, taci, sunt supărată pe tine >;p

Se opri când băiatul spuse că renunţă. Zâmbi ironic când observă că brunetul plecă. Îşi desfăcu părul şi îşi dădu cămaşa jos, rămânând într-un maieu negru cu decolteu uşor adânc. Îşi aranjă pantalonii scurţi.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 12:59 pm

Nu după mult timp după ce ieși se auzi soneria. Aceiași care era și ziua încât îi dădu senzația că e la ore, dar s-a trezit când a văzut că e noapte. S-a îndreptat spre cancelarie, ținând catalogul într-o mână.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyLun Iun 13, 2011 1:13 pm

A ieşit din clasă, mergând spre uşa ce dădea în spatele şcolii. Simţea nevoia să fumeze, un lucru foarte, foarte rar la ea. Se sprijini de peretele rece, apoi se aşeză jos, aprinzându-şi o ţigare.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyMier Iun 15, 2011 8:57 am

A lăsat catalogul pe masă și a ieșit repede, căutând-o pe roșcată. Întrebă câțiva elevi și până la urmă o găsi. Se duse lângă ea și o privi, punându-și mâinile în sân.
Știai că fumatul dăunează, nu?
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyMier Iun 15, 2011 9:55 am

Şi ce-ţi pasă ţie? întrebă având capul pe genunchi. Mâna în care avea ţigarea îi atârna în jos, iar fumul se ridica încet spre cer.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyMier Iun 15, 2011 11:05 am

Nu știu, pur și simplu îmi pasă... a spus așezându-se pe vine în fața ei vrând să-i ia țigara dar nu a făcut-o. Lăsă capul puțin în față și-i privi pletele roșcate.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyMier Iun 15, 2011 11:48 am

Minunat. Te-a apucat dintr-o dată îngrijorarea faţă de mine, spuse destul de rece şi lăsă ţigarea să cadă pe pământ.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 EmptyJoi Iun 16, 2011 2:42 am

Aplecă puțin capul într-o parte, privind-o cu ochi de cățeluș. Nu-i plăcea ca o fată să fie așa. O privi lung și se ridică. Dacă avea de gând să fie așa,, nu avea decât.
Și e vreo problemă dacă mă îngrijorez?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Its just a dream. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Its just a dream.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Liceul Night World. :: Sala de muzică.-
Mergi direct la: