Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Its just a dream.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 12:51 pm

Râse scurt iar după ce intră se apropie şi mai mult de el.
Pe cât facem pariu? întrebă, fiind aproape lipită de el. Îl privi în ochi, clipind des din genele lungi şi negre ce îi încadrau ochii migdalaţi.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:00 pm

Pe o palmă! a spus dând-o la o parte. S-a aplecat să ia un dosar căzut pe jos, ignorând-o total pe fată. Nu-i plăcea să cedeze din prima. Se lăsa greu, de fiecare dată.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:02 pm

Apăru în faţa lui, ridicându-i chipul cu un deget. Îl priv calmă.
Ai fi în stare să dai în mine? întrebă şi se aşeză pe un fotoliu, legănându-ţi uşor piciorul gol.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:13 pm

Neah, nu lovesc fete..eu folosesc fete! a râs și s-a uitat peste acel dosar. Era al lui, cum ajunsese acolo? Oftă și o privi pe Sarah.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:15 pm

[n]Nu ai şanse[/b], spuse fără să-l privească de parcă nu ar fi fost acolo. Îşi lăsă capul pe spate, privind tavanul.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:18 pm

Nu am șanse să te folosesc? Aa...asta pentru că te predai! a spus zâmbind. Îl atrăgea fata aia din ce în ce mai mult și era curios ce ar fi putu să mai facă. râse scurt și o ținti cu privirea.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyDum Iun 12, 2011 1:20 pm

Stai şi visează, dar ai grijă să nu cazi din pat, spuse, stând în aceeaşi poziţie. Îşi puse un picior peste celălalt, lanţul ce era agăţat de pantalonii scurţi din blugi, strălucind uşor în lumina soarelui difuz.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 12:10 am

A pufnit și a aruncat dosarul pe masă. Ușa se închise brusc, la fel și feestrele. Se așeză cu fundul pe masă și căscă.
Mie visele mi se îndeplinesc, dragă... mereu! a spus accentuând ultimul cuvânt apoi râse scurt.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 12:46 am

Din păcate ăsta va rămâne doar un vis, spuse pe un ton plictisit. Îşi trecu mâna prin păr, apoi îl privi prin gene.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 12:55 am

Da cine spune că visez la așa ceva? a spus și s-a întins pe masă. Și-a ridicat picioarele și și-a pus mâinile sub cap.
Am vreo șansă să nu spui cuiva ce pot face? a întrebat pe un ton serios, închizând ochii.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:08 am

Nu ştiu. Ai? întrebă şi privi pe fereastră, observând că soarele începea să apună. Zâmbi larg şi mulţumită, apoi se ridică în picioare.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:14 am

Căscă și se ridică.
Dacă o să zici, bine, n-ai decât a spus rece și s-a îndreptat spre ușă. O deschise și se întoarce către Sarah. Eu trebuie să plec, am o întâlnire. a zis și i-a făcut subtil cu ochiul.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:17 am

Mi s-a făcut frig din cauza tonului tău, spuse amuzată şi ironică, dându-şi ochii peste cap. Oh şi ce-mi spui mie? Du-te, cin' te ţine? întrebă mai apoi indiferentă şi plictisită.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:26 am

Ieși și închise ușa. Privi puțin în urmă și plecă spre ieșire. Începu să fredoneze o melodie și-și puse mâinile în buzunare. Când trecuse așa repede timpul? Soarele ere pe cale să dispară.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:37 am

Îşi băgă unghiile în carne, iar sângele începu să curgă. Privi picăturile ce deveneau ace şi zâmbi uşor. Mai trebuia să aştepte puţin până să poată face ceva mai puternic.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:44 am

A ieșit din școală și privi în jur. Nu era nimeni așa că începu să alerge spre restaurantul la care avea întâlnire. În câteva minute ajunse , și soarele era încă sus. Zâmbi mulțumit și intră acolo, dar încă se gândea la roșcată.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 1:47 am

Ieşi din şcoală relaxată. Trebuia să se bucure de ultima oră care o mai avea înainte să înceapă orele. Intră într-o cofetărie. Avea poftă de o prăjitură. Îşi comandă o amandină, apoi se aşeză jos, clipind de câteva ori.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 2:24 am

A intrat în restaurant și s-a așezat la o masă. Nu și-o putea scoate din cap pe Sarah. Era curios ce-ar putea face. S-a ridicat și a ieșit, cu gându-l să se întoarcă la școală.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 2:30 am

Termină de mâncat prăjitura şi ieşi din cofetărie. Soarele deja apusese, aşa că trebuia să meargă la şcoală. Ajunse destul de rapid şi intră înăuntru. Era mai multă agitaţie decât fusese pe zi, iar asta îi plăcea.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 3:22 am

A ajuns la școală și a intrat. Erau copii pe peste tot. Trecu pe lângă ei, fără să bage în seamă pe nimeni și merse direct la cancelarie. Știa cî poate cineva de acolo îi va răspunde la câteva întrebări.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 3:33 am

off: ţi-ai adus aminte să mai treci şi pe aici ;-w.

Intră în clasă şi se aşeză pe bancă. Privi în jur. Nimic interesant de făcut, vroia să lupte cu cineva. Oftă scurt, trecându-şi mâna prin păr.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 3:43 am

ooc: heheeee..Razz

Când a ajuns în cancelarie a fost surprins de director care-i ceru să țină locul doamnei de literatură pentru o oră. A acceptat și s-a dus în clasa unde trebuia să stea cu elevii. Intră și o vede pe roșcată. Pufni și trânti catalogul pe catedră, făcându-i pe toți să se uit la el.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 4:15 am

Îl privi sec câteva clipe, apoi îşi continuă ocupaţia, aceea de a vorbi cu Dana, colega ei de bancă. Oricum nu-i păsa că era acolo.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 4:26 am

Îi privi pe elevi și se așeză pe scaun. Nu-i păsa ce fac, atâta timp cât nu-l bagă în seamă. El nu trebuia să fie acolo, la ora aceea, mai ales să prea. Deschise catalogul și se ută peste notele elevilor.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 4:32 am

Începu să se joace cu o şuviţă de păr.
Am chef de o luptă, care vă băgaţi? întrebă fata zâmbind provocator.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Its just a dream. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Its just a dream.   Its just a dream. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Its just a dream.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Liceul Night World. :: Sala de muzică.-
Mergi direct la: