Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vals cu iz de parfum.~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:10 am

Îşi lăsă jurnalul lângă ea şi oftă scurt, trecându-şi mâna prin părul lung ce îi cădea liber pe umeri, apoi se ridică în picioare ieşind din cameră. Coborâ scările, intrând în bucătărie şi privi pe mica fereastră, cerul negru al nopţii.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:15 am

Pe geam il vazu pe el , un baiat singuratic cum sta rezemat de balustrada unui balcon ... priveste in jos , stinge tigarea si intrra in camera sa .
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:20 am

Dădu din umeri oarecum indiferentă şi îşi turnă într-un pahar puţin suc de portocale. Se aşeză pe bufet, legănându-şi încet picioarele şi luă o gură din lichidul destul de rece.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:29 am

El o observase pe ea starnindui interesul ; nu stia ce era mai bine pentru el ... nedumerit incepe sa se duca la balcon iar timp de 2 minute o privea dupa care iar intra in camera , apoi nu statea mai mult de 1 minut si se ducea iarasi pe balcon ; a continuat asa pana cand fata si-a terminat de baut bautura ...
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:31 am

Sări jos, părul fiindu-i fluturat de aerul răcoros din încăpere, apoi îşi aranjă tricoul lung şi alb ce îl purta pe post de rochie. Era destul de mare şi de larg, dar îi plăcuse modelul aşa că şi-l luase. Îşi întinse trupul frumos dezvoltat, apoi clipi de câteva ori, luând din frigider îngheţata.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:34 am

Baiatul inghiti in sec cand a vazut fata muscand din inghetata , fiecare miscare a ei era comparata cu miscarea unei gazele , singura problema era ca nu avea curajul sa o bage in seama fiindui frica ca isi va iesi din fire ; asa ca asteapta pe balcon admirand-o pe fata cum isi mananca inghetata ... incet incet incepu sa zambeasca .
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:38 am

Aprinse radio'ul ce stătea pe dulapul din faţa ei, fredonând încet melodia ce era cântată în acel moment. Deschise geamul, apoi se aşeză pe pervaz, tricoul ridicându-se doar puţin pe coapsă. Privi cerul negru.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:40 am

Baiatul uimit ca melodia pe care fata o asculta era aceeasi cu melodia sa preferata nu sa putut abtine sa nu strige la ea cu glasul tremurand :
- Iti place hip-hopul ?
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:44 am

Tresări şi scăpă băţul de la îngheţată jos. Îşi duse mâna la piept, în locul unde ar trebuit să fie inima şi îl privi.
Da, spuse scurt.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:50 am

Baiatul politicos isi cere scuze politicos ... ranjinf spune dand din umeri :
-Aceasta melodie este ... si melodia mea preferata .
Baiatul incepu sa roseasca in timp ce ii vedea corpul apetisant al fetei .
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:52 am

Zâmbi dulce şi adorabil, acel zâmbet ce îl folosea doar când era veselă şi în toane bune şi îşi scoase picioarele pe pervaz, legănându-le.
Ce drăguţ, spuse, aplecându-se doar puţin în faţă.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 10:56 am

Baiatul cucerit de corpul fetei si de splendoarea picioarelor sale ce atarnau usor ... dar dandu-si seama in ce pericol era fata spune :
- Hei ... ai grija este periculos sa stai asa ... si in plus ar fii pacat ca lumea aceasta sa nu aiba parte de o frumusete ca a ta .
Baiatul incepu sa transpire abundent.
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 11:00 am

Începu să râdă, un râs cristalin şi vesel.
Eşti drăguţ, dar nu am ce păţi, spuse zâmbind, iar apoi sări pe balconul băiatului. Vezi? întrebă clipind des din gene lungi şi negre.
Sus In jos
David Blaine
Admin
David Blaine


Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 11:04 am

Baiatul speriat de reactia fetei dar si de infatisarea lui actuala nu avea ce face decat sa zambeasca pozitiv :
- Acum observ ca ochii tai sunt verzi ci nu caprui ... sunt frumosi . spuse punandui mana in par si asezandui-l simetric in ambele parti .
Baiatul avea emotii deoarece era prima oara cand avea o idila cu o fata , o fata care era foarte speciala .
Sus In jos
https://eternity.forumgratuit.ro
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ EmptyDum Iun 12, 2011 11:13 am

Mersi, spuse şi îi scoase limba, apoi se aşeză pe balustradă. Îl privi calmă. Eu sunt Sarah, adăugă zâmbind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vals cu iz de parfum.~ Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.~   Vals cu iz de parfum.~ Empty

Sus In jos
 
Vals cu iz de parfum.~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Hotel. :: Apartamente.-
Mergi direct la: