Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Informații.

In jos 
AutorMesaj
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Informații.  Empty
MesajSubiect: Informații.    Informații.  EmptyDum Iun 12, 2011 9:18 am

Dghes
Sunt cei cu puteri provenite de la cele patru elemente sau de la resurse din pământ - ca metalul, florile,cotrolul zombie-lor etc - (de obicei defensive). Ei pot folosi puterile când și unde doresc, numai cu ceea ce e necesar. (adică, dacă vrea să facă un trandafir să crească, are nevoie de pământ și semințe de trandafir, directorul : dacă vrea ploaie, trebuie să fie nori etc.)
Ce e greu e faptul că ei nu se pot întâlni oricând cu elevii care învață noaptea deoarece nu știu unde să-i gâcească și când.
Ei practică muzica și desenul pentru că așa își pot folosi puterile. Orele se tin de obicei în aer liber unde fiecare este supravegheat de un animal numit Jimo care alertează profesorii dacă fac vreun lucru rău.

Ghamis
Cei din tabăra de noaptea au puterile violente sau schimbarea formei, pot ataca pe oricine și oricând doresc numai că toți sunt educați și știu când să se oprească. Ei au literatura și spotul pentru a învăța despre cei de ziua.
Ei nu îți pot folosi puterile atunci când este soarele sus, deci sunt oameni normali ziua. Ce au în plus față de cei de zi? Elevii taberei de noapte pot sta printre cei de zi fără să își dea seama cineva că ei ar fi diferiți.

In tabăra de noapte este o clasă specială pentru niște elevi care pot copia puterile altora, chiar și ziua. Sunt greu de detectat pentru că de obicei o singură putere (dar le pot folosi pe toate „ absorbite” ori pe rând ori toate odată)- acestă putere.. se numește Neeldumine. - iau puterile doar sând lâgă persoana respectivă - inspirat din Heroes
Sus In jos
 
Informații.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Administraţie. :: Plot.-
Mergi direct la: