Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Say goodbye now.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Say goodbye now. Empty
MesajSubiect: Say goodbye now.   Say goodbye now. EmptyMier Iun 15, 2011 9:08 am

Intră în restaurant purtând un costum negru , nou nouț. Nu suporta să vină la așa întâlniri și dorea să plece cât mai repede. Oftă ușurat când văzu că acei oameni care trebuia să vină nu au ajuns și s-a așezat la o masă. A cerut să i se aducă o cafea și a începu să se joace plictisit cu o furculiță de desert.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Say goodbye now. Empty
MesajSubiect: Re: Say goodbye now.   Say goodbye now. EmptyMier Iun 15, 2011 10:11 am

Intră în restaurant privind în jur. Nimeni cunoscut. Dădu scurt din umeri şi se îndreptă spre o masă ceva mai retrasă de lângă fereastră. Înainte să se aşeze, îşi aranjă rochiţa albă ce o purta, dându-şi totodată părul pe spate.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Say goodbye now. Empty
MesajSubiect: Re: Say goodbye now.   Say goodbye now. EmptyMier Iun 15, 2011 11:03 am

Își primi cafeaua comandată și lăsă furculița pe șervețel. Bău puțin din ea și își trecu mâna prin părul făcut cu gel. Chiar dacă avea costum,nimeni nu-l obliga să-și facă și frizura cum trebuie. Privi repede prin jur apoi se uită la ceas. Trecuseră deja vreo douăzeci și cinci de minute de la ora stabilită.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Say goodbye now. Empty
MesajSubiect: Re: Say goodbye now.   Say goodbye now. EmptyMier Iun 15, 2011 11:56 am

Îşi comândă o cafea, apoi privi pe fereastră absentă. Nu mai avea chef de nimic de la un timp. Vroia să plece undeva şi să fie singură.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say goodbye now. Empty
MesajSubiect: Re: Say goodbye now.   Say goodbye now. Empty

Sus In jos
 
Say goodbye now.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Hotel. :: Restaurantul.-
Mergi direct la: