Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Poveste cu fantome

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptySam Iun 18, 2011 7:23 am

Îi prinse bărbia între vouă degete și-i ridică chipul apoi îl sărută. Îi mușcă buza și-și strecura limba în gura lui , făcând un pas înainte, apoi încă unul până când au căzut amândoi pe pat.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptySam Iun 18, 2011 7:27 am

Isi duse mainile dupa gatul sau, incepand sa se joace cu mainile in parul sau. Ii dadu jos pelerina ca ii cam incomoda.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptySam Iun 18, 2011 12:26 pm

Contiuă să-l sărute pe gât, ridicându-i tricoul. Nu dorea să i-l mai rupă. Râse în sinea lui și i-l aruncă pe undeva pe după pat. Coborî spre pieptul lui, îl mușcă de sfârcuri, pe rând în timp ce cu o mână se plimba pe piciorul lui.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptySam Iun 18, 2011 10:46 pm

Isi arcui spatele, scapand un oftat de placere si incepu sa il descheie la costum, dand jos de pe el, sacoul, vesta si camasa, lasandu-l la bustul gol.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptyLun Iun 20, 2011 12:17 am

Începu să-l mângâie în zona lui intimă, apoi îl desfăcu la pantaloni și-i îi dădu jos apoi și boxerii în care era și apăsă încet pe organul său în timp ce-l săruta pe piept.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 EmptyLun Iun 20, 2011 6:07 am

Isi arcui spatele si scoase un geamat de placere, din cauta torturii placute la care era supus in acel moment.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Poveste cu fantome
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Înafara oraşului. :: Conacul părăsit.-
Mergi direct la: