Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Listen to your heart.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Listen to your heart. Empty
MesajSubiect: Listen to your heart.   Listen to your heart. EmptyLun Iun 13, 2011 1:04 am

Ce conta că ea nu învăţa la şcoală muzica? Oricum îi plăcea aşa că putea cânta. Îi privi pe amicii ei, şi zâmbi larg, împingându-se într-un băiat. Îşi luă chitara, pentru a o acorda, apoi începu să cânte câteva note. Zâmbi mulţumită. Primul lor concert.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Listen to your heart. Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart.   Listen to your heart. EmptyMier Iun 15, 2011 9:04 am

Intră în sală cu doi dintre elevi, arătându-le ce o să facă la sfârșit de an școlar. Era vreo nouă seara dar trebuiau să repete. Își ridică privirea și o văzu pe roșcată apoi continuă să le vorbească celor doi.
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Listen to your heart. Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart.   Listen to your heart. EmptyMier Iun 15, 2011 10:04 am

Începe Andrew, apoi Daniell şi Duce, iar apoi eu, spuse Sarah zâmbind copilăreşte. Clipi de câteva ori, ascultând melodia ce începu să se audă uşor, uşor.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Listen to your heart. Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart.   Listen to your heart. EmptyMier Iun 15, 2011 11:03 am

Le făcu semn să se așeze și să o lase pe fată să-și termine treaba. Se așeză și el, își puse picioarele pe un scaun din față și scoase din buzunar un pachet de țigări , dar îl băgă la loc când văzu semnul „Fumatul interzis”.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Listen to your heart. Empty
MesajSubiect: Re: Listen to your heart.   Listen to your heart. Empty

Sus In jos
 
Listen to your heart.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Oraşul. :: Sala de concerte.-
Mergi direct la: