Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Midnight fun...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyDum Iun 12, 2011 12:26 pm

Statea pe un scaun în fata tejghelei, legănându-şi piciorul in aer. Se juca cu pandantivul ce îi cădea perfect între curbura sânilor, în timp ce privea în jur indiferentă. Părul îi cădea lejer pe umeri, strălucind uşor în lumina puternică. Se hotărâse să chiulească în acea seară de la şcoală, ce rost avea să meargă?
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyDum Iun 12, 2011 12:28 pm

Intră în club, grăbit şi aerian . Trase fumul de ţigare în piept şi merse spre bar . Îşi comandă un whisky şi privi în jur. Rânji uşor ironic, însă fără un motiv anume .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 11:34 am

Se ridică de pe scaun, clătinându-se încet. Probabil exagerase cu băutura, dar ce-i păsa? Se îndreptă spre ringul de dans, iar când ajunse acolo începu să-şi mişte trupul pe ritmul melodiei.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:19 pm

Căuta pe cineva sau ceva cu privirea . Îi atrase atenţia un păr roşcat, foarte deschis şi răzleţ, ce se mişca uşor . Rânji pentru sine şi se apropie de Sarah . O rescunoscuse imediat . Îi prinse talia, trăgând-o uşor lângă el .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:24 pm

Huh? întrebă şi îşi întoarse capul spre cel care o trase de talie. Clipi de câteva ori. Devon, spuse şi zâmbi dulce.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:29 pm

- Eu, aici şi prezent . Să te feresc de vreun pervers . Devon râse scurt şi îi zâmbi protectiv, ciufulindu-i părul cu o mână . Maică, cât ai băut ? replică atunci când îi simţi mirosul persistent de băutură .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:38 pm

Dacă începi cu chestii din astea, poţi să mă laşi, spuse seriosă şi se depărtă de el. Ura când cineva încerca să o trateze ca pe un copil.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:40 pm

Se depărta de el cu paşi mari . Oftă şi alergă, prinzând-o din nou de talie . Ai dreptate, nu ar mai trebui să te tratez ca pe un copil . Şi îşi apropie buzele de ale ei .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:55 pm

Îl privi calmă. Îşi puse mâinile pe pieptul lui, întorcându-şi capul într-o parte.
Am băut eu cât am băut, dar încă pot să-mi dau seama de ce-i în jurul meu, spuse calmă.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 12:58 pm

Şi te poţi feri şi de ce-i în juru' tău ? şatenul se aprobă singur, aruncând o privire în jur şi apoi revenii la ea . O lipi mai mult de el .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 1:08 pm

Cu siguranţă, spuse şi icni scurt când acesta o lipi mai mult de el. Ce vrei? întrebă, privindu-l în ochi. Ridică o sprânceană. Lasă-mă să ghicesc, asta, adăugă şi îşi lipi buzele de ale lui.


Ultima editare efectuata de catre Sarah Adams. in Joi Ian 26, 2012 3:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 1:42 pm

O sărută apăsat imediat ce ea-şi lipi buzele de ale lui . Rânji şi îşi streucră uşor limba în gura ei, explorând locul . Devon nu vroia tocmai aia , doar să vadă dacă e bine, însă era si mai mulţumit aşa .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMar Iun 14, 2011 11:54 pm

Îşi duse mâinile după gâtul lui trăgându-l şi mai aproape când acesta îşi strecură limba printre buzele ei. Chiar dacă era pe jumătate beată, tot putea analiza ceea ce se petrecea în jurul ei sau ce făcea.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:12 am

Limba lui i-o atinse pe a ei, îndemnând-o la joacă . O trase după el într-un loc mai retras. Un hol, îşi spuse în gând .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:15 am

Începu să se joace cu limba lui, lipindu-se de un perete. Îşi băgă o mână în părul acestuia, jucându-se cu câteva şuviţe.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:20 am

Mâna lui se plimba lent pe talia ei, ridicându-i din când în când bluza . Continuă jocul, chiar adâncindu-l .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:28 am

Se lipi mai mult de el, simţindu-şi sânii presaţi de pieptul acestuia şi icni scurt. Îl muşcă de buză, trecându-şi limba peste acel loc.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 11:16 am

Mâna lui se aşeză cuminte pe fundul ei . Mârâi scurt , neputând a se abţine , când aceasta îl muşcă de buză . Îi prinse limba cu dinţii , rânjind " malefic " .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:01 pm

Te plac, Devon, spuse când îşi despărţii buzele de ale lui. Îşi sprijini capul de perte, privindu-l în ochi.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:07 pm

- Cred că alcoolul din tine . îi şopti uşor la ureche, muşcând-o de lob . Însă şi eu, Sarah . Devon o trase din nou în braţele lui .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:16 pm

Dă-l în măsa de alcool. Sunt foarte serioasă, ce naiba, spuse serioasă şi îl trase mai aproape de ea.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:20 pm

- Să te cred, să nu te cred ? brunetu privea aerian - aparent - tavanul, însă imediat se aplecă si o sărută apăsat, lipindu-i corpul de-al lui .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 12:38 pm

Vru să spună ceva dar nu mai apucă, simţindu-i buzele peste ale ei. Se lipi de el şi mai mult, vrând să-l simtă şi mai aproape.
Sus In jos
Devon Machiavelli

Devon Machiavelli


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 1:08 pm

Limba lui se strecură în gura ei, verificând fiecare colţişor . Îşi puse mâna pe sub bluza ei, simţindu-i pielea uşor caldă .
Sus In jos
Sarah Adams.
Admin
Sarah Adams.


Mesaje : 95
Data de inscriere : 12/06/2011

Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... EmptyMier Iun 15, 2011 1:14 pm

Îşi urcă un picior pe talia lui, gemând scurt când îi simţi mâna pe piele. Începu să se joace cu limba lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Midnight fun... Empty
MesajSubiect: Re: Midnight fun...   Midnight fun... Empty

Sus In jos
 
Midnight fun...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Oraşul. :: Clubul.-
Mergi direct la: