Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Turn It Up (16+)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyDum Iun 12, 2011 11:50 am

Deschise toate ușile și toate ferestrele și făcea curat... ca un om normal. Ar fi dorit să-și folosească puterile, dar auzise de o clasă care i le putea lua, sau ceva de genul și nu dorea asta. Avea muzica dată la maxim pe calculator și messenger-ul deschis.


Ultima editare efectuata de catre Choi Seung Hyu in Lun Iun 13, 2011 4:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyDum Iun 12, 2011 12:31 pm

Mergea calm pe coridor jucandu-se cu cheiile de la lacatul bicicletei sale, in timp ce se gandea ce sa cumpere de la magazin. Pe langa lapte ce imi mai trebuie? Se intreba singur, cand isi scapa cheiile sub o usa. Minunat, mormai ironic si se duse la usa cu pricina sunand la sunerie, sperand ca va fi auzita peste muzica tare ce rasuna dinauntru.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyDum Iun 12, 2011 12:36 pm

Și-a întors capul spre ușă, bursc când a auzit acea cheie căzând. S-a dus, a ridciat-o și i-a deschis musafirului. I-a afișat un zâmbet larg.
E a ta? a întrebat zâmbind în colțul gurii. Era simpatic. S-a aplecat puțin și și-a ciufulit părul.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyDum Iun 12, 2011 10:38 pm

Aaa, da este a mea. Sper ca nu v-am deranjat si daca v-am deranjat, imi cer iertare, spuse stingherit, aplecandu-se usor in fata, asa cum ii era obiceiul cand isi cerea scuze in fata unei persoane.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 12:07 am

Hei... i-a pus mâna pe umăr, îndemnândul să se ridice.
Am nouăsprezece ani, nu sunt încă moș. I-a luat mâna și i-a dat cheia. Ce zici, îmi tii și mie de urât? l-a întrebat dându-și părul pe spate.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 12:45 am

S-a facut. Eu sunt Kaminari, dar pe scut este Kami, se prezenta respectos intizand mana in fata pentru a da mana cu baiat, bucuros ca si-a recuperat cheia.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 12:53 am

Hyun. a zâmbit larg și a dat mâna cu băiatul. L-a tras în cameră și și-a aporpiat chpul de al lui.
Ti-a mai zis cineva că ești prea drăguț pentru un băiat? l-a întrebat depărtându-se de el.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 12:58 am

De multe ori, dar nu te lasa inselat de acest chip dragut, spuse, rosind putin in obraji cand Hyun si-a apropiat prea mult chipul de al sau. Ce curat este la tine, spuse, amintindu-si dezastrul atomic din apartamentul sau.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:05 am

Ei da, mai greșesc și eu dar știu un sungur lucru : ce drăguți, așa ca tine, nu sunt mereu îngerași, corect? dădu ușor din umeri și împinse aspiratorul din drum. Îi făcu semn să ia loc și el dispăru la bucătărie. Lua două doze cu suc și un bol cu căpșuni. Se întoarse la băiat și le puse pe o măsuță.
Poftim i-a spus zâmbind și i-a aruncat una dintre dozele cu suc.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:12 am

O prinse rapid, minunandu-se chiar si pe el de reflexele ce le avea. Multumesc multi si ai dreptate cu ingerasi, spuse, desfacand doza si anuland sunetul suieritor ce iesi din doza desfacuta, fiindca ura din suflet acel sunet.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:16 am

L-a privit și ridică o sprânceană.
Sunet, hă? l-a întrebat și s-a așezat pe canapea. Dădu drumul la televizor și își desfăcu doza. Bănuiesc că nu vrei să-ți împarți puterile cu alții, a zis încet dar destul de tare încât să-l audă.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:18 am

Depinde, spuse, razand si anula si sunetul dozei sale. Il pot folosi si ca scut, dar prefer sa nu imi folosesc atat de des puterile. Dar ale tale? Il intreb curios, luand o gura de suc.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:23 am

Ă..păi.. făcu o pauză și privi tavanul. A zâmbit și și-a întor capul srep el.
Controlez păsările. a spus și în cameră intră o rândunică. Se așeză pe mâna lui Hyun și ciripi veselă.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:28 am

Macar puterea ta nu este atat de distructiva ca a mea, spuse si mangaie usor randunica pe gusa. Si cand ti-ai descoperit puterile? Il intreba curios, mangaind in acelasi timp micuta vietate.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:32 am

Păi, când părinții mei m-au trimis aici, în SUA. a dat dimplu din umeri și îl privi .
Dar ce e distructiv la puterea ta? l-a întrebat curios. Nu facă decât să controlezi sunetul, așa! a spus și a lovit doza, cu unghia, și a oprit sunetul fără să-și dea seama.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:37 am

De exemplu acea vaza, spuse, aratand spre o vaza de pe o masa. Ridica sprancenele si vaza vibra scurt, apoi exploda in milioane de cioburi, ca si cand cineva a aruncat-o in aer. Sunetul e poate propaga oriunde chiar si in vid, trecand prin orice si de aceea il face mortal, ii explic calm si apoi ii zambesc. Spre deosebire de puterile varului meu, sunetul nu tine de emotie ca si focul, spun vesel, zambindu-i cu toata fata.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:41 am

Aaa... a dat din cap și privi cioburile. Dacă tot îi arătase ce poate face, nu mai avea rost să se ascundă. A întins mâna spre bucățile mic de sticlă și ele se strânseră.
Da, dar parcă e mai bine decât să iei totul. a spus masându-și tâmplele.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:43 am

Esti cumva telekinetic sau psihokinetic? Intreba foarte curios, privind uimit cum cioburile se strangeau singure.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:48 am

Nu.. ai auzit de Neeldumine? l-a întrebat și se ridică. Îl privi insistent și apoi închise ochii. Nu avea cum să nu audă, dar era mai bine că nu știa la ce clasă este. Oftă ușurat.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:51 am

Ce este aceasta putere? Il intreba din ce in ce mai curios. Te simti bine? Il intreba alarmat si se ridica in picioare, punand mana pe fruntea lui, pentru a vedea daca are temperatura.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 1:54 am

Nu știu dacă poate fi numită putere.. hm..pe scurt: puterea de a luat puterea altora numa trând lângă ei. a spus dând din cap că este bine. Îl privi o secundă și-l prinse de mână.
Dar e greu să fii plin cu puterile altora și să nu poți scăpa de ele. a spus trăgându-l mai aproape.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 2:06 am

Poti sa o blochezi? Il intreba privindu-l atent in ochi. Adica nu se activeze ceva timp sau sa te eliberezi macar de o parte? Continua tulmutul de intrebari.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 2:13 am

N-am încercat. a spus . IO-a dat drumul și i- dat drumul. Și-a dus o mână pe frunte.
Dar nu cred că merge a spus dezamăgit.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 2:17 am

Daca n-ai incercat, de unde sti ca nu va merge? Il intreba zambindu-i dulce. Incercarea moarte n-are, mai adauga, dar isi tuguie buzele ganditor. In fine. De unde esti? Il intreba, schimband subiectul, ca sa nu para pisalog.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) EmptyLun Iun 13, 2011 2:22 am

Coreea. Tu, drăguțule? l-a întrebat și a râs scurt. L-a tras de mână și l-a așezat pe fotoliu. S-a pus în fața lui, s-a sprijinit de acel obicet de mobilier și și-a aporpiat chipul de al său.
Stai liniștit, nu mușc... încă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Turn It Up (16+) Empty
MesajSubiect: Re: Turn It Up (16+)   Turn It Up (16+) Empty

Sus In jos
 
Turn It Up (16+)
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Hotel. :: Apartamente.-
Mergi direct la: