Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I Am Me, Plain Simple

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tiffany Park

Tiffany Park


Mesaje : 7
Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : If your looking here...your obviously a creeper...

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyDum Iun 12, 2011 11:37 am

Se trezise de dimineata doar ca sa mearga la biblioteca, voia sa invete despre telekinezie, desi stia ca nu-i va fi folositoare. Statea la o masa cu o carte deschisa in fata ei si langa ea alte 3 carti, dar inchise. Biblioteca, ca deobicei, era goala, nu prea venea lume aici. Insa ei ii placea sa citeasca, ii placea sa afle lucruri noi, probabil de aceea era considerata inferioara altora.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyLun Iun 13, 2011 12:17 am

Intră în bibliotecă. A dat ultima carte pe care o luase acasă bibliotecarei , i-a arătat permisul și s-a dus să se uite la parte de arte. Oftă. Nu văzuse nimic care să-i placă, așa că s-a așezat între două rafturi, pe un covor roșu, încercând să vadă biblioteca... toată, folosindu-și una dintre puterile absorbite.
Sus In jos
Tiffany Park

Tiffany Park


Mesaje : 7
Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : If your looking here...your obviously a creeper...

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyLun Iun 13, 2011 12:34 am

A oftat inchizand cartea din fata sa, nu intelegea nimic, probabil era prea obosita ca sa mai inteleaga ceva din cartile acelea. Si-a dus o mana la tampla si a masat, incepuse s-o doara si capul. S-a ridicat de la masa cu cartile in brate si a inceput sa mearga printre rafturi cautand locul de unde le luase.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyLun Iun 13, 2011 12:45 am

A simțit-o pe fată și s-a ridicat. A privit în jur și a luat o carte la nimereală, s-a așezat la masa de lectură și deschise la prima pagină. Oftă și puse capul pe masă, închizând puțin ochii, spera doar să nu adoarmă.
Sus In jos
Tiffany Park

Tiffany Park


Mesaje : 7
Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : If your looking here...your obviously a creeper...

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyLun Iun 13, 2011 1:00 am

S-a ridicat in varful picioarelor pentru a pune ultima carte la loc, din greseala le-a tras si pe celelalte dupa ea. Si-a dus mainile la cap si a cazut in genuchi pana avalansa de carti s-a oprit. Si-a ridicat privirea sperand sa nu se intample ca in desenele animate si sa-i mai cada una care s-o lesine. Rasufla usurata si se ridica din mormanul cu carti. Acum trebuia doar sa le pun la loc, avea o singura problema, nu stia care unde s-o puna.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  EmptyMier Iun 15, 2011 9:01 am

A auzit cărțile și se duse repede în locul de unde se auzise. O privi pe fată și se aplecă să adune cărțile.
Salut. i-a spus și s-a ridicat cu vreo șapte cărți pe care începu să le pună pe raft cum îi venea. Avea să le aranjeze după ce le punea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Am Me, Plain Simple  Empty
MesajSubiect: Re: I Am Me, Plain Simple    I Am Me, Plain Simple  Empty

Sus In jos
 
I Am Me, Plain Simple
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Oraşul. :: Biblioteca.-
Mergi direct la: