Denver.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Poveste cu fantome

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyLun Iun 13, 2011 8:58 am

Statea pe noua lui motocicleta un Kawasaki Ninja, neagra cu flacari pe ea. Ochii sai caprui-ciocolatii priveau conacul tarapanat. Auzise pe la colegii sai de clasa ca aceasta cladire este bantuita de spirite violente. Daca asta este bantuit, eu sunt popa, mormai ironic si se dadu jos de pe motor. Merse la intrare si inainte sa deschida usa, un corb concani jalnic. Gaseste-ti un starv si mananca-l! Marai si crana pe care statea pasarea vibra, iar vietatea isi lua zborul panicata. Intra in conac.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyLun Iun 13, 2011 1:05 pm

Tocmai acolo își găsise loc de petrecere. Totul era aranjat în camera de zi, invitații trebuia să sosească și el mai trebuia să facă doar câteva retușuri. Se plimbă de colo colo și când a iești pe holul principal a văzut o siluetă. Era îmbrăcat cu un costul negru și o pelerină, dorea să fie Dracula. S-a dus spre acel om și a realizat că e Kami. Zâmbi și îi apăru la spate, și îl prinse în brațe. Cine îndrăznește să vină fără invitație la pertecerea lui Dracula, trebuie pedepsit! a spus lipindu-și buzele de gâtul băiatului. L-a lăsat și a început să râdă.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyMar Iun 14, 2011 3:14 am

Salut Dracula spuse vesel si se uita la camera amenajata frumos. Acest loc ar fi trebuit sa fie bantuit de Casper si in loc te gasesc pe tine. Ce faci aici?, il intreba, clipind de cateva ori din ochi.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyMier Iun 15, 2011 8:58 am

O petrecere, nu auzăi..? Hm, defapt, nu e a mea, eu am organizat. Ce zici, stai pe aici? dădu din umeri și îl ciufuli scurt. e uită să vadă acă vine cineva și apoi zâmbi.
Cred că mai e până vin invitați.. a spus și l-a prins de mână apoi în trase către camera de zi.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyMier Iun 15, 2011 10:09 am

Eu am venit sa il vanez pe Casper, dar te pot vana si pe tine. Ce spui? Il intreba, ridicand pervers din sprancene si inconjurandu-i talia baiatului cu bratele, punandu-si capul pe spatele sau.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyMier Iun 15, 2011 11:19 am

Și să ne prindă răutăcioșii ăia de la școală? Ce ar zice dacă un profesor se întâlnește cu un elev, care e mult mai drăguț decât ei ?Ar fi geloși și mi te-ar lua. a râs și l-a invitat în camera de oaspeți. Era înfricoșătoare..o masă învelită cu o bucată de mătase mov pe care era un pahar de punci care semăna cu sângele...părea pregătire pentru întâlnirea horror.
Place? a întrebat și s-a lăsat pe canapea și-l trase și pe el pe genunchii săi.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyMier Iun 15, 2011 11:56 pm

Misto. Ai machiaj din acela special? Fiindca vreau sa ma costumez intr-un kitsune al tunetului, spuse vesel, sarind ca un copilas mic. Esti profesor? Il intreba curios, ridicand de cateva ori din sprancene.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 2:39 am

L-a ciufulit și a dat afirmativ din cap.
Ahâm, muzică. a spus și a privit ceasul de pe perete, plimbându-și două degete pe piciorul băiatului. Îl privi și zâmbi.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 4:02 am

Ii zambeste la randul sau, apoi il saruta apasat pe buzele acelea moi si dulci, ce il tentau foarte mult. Super, sopti dupa ce isi desparti buzele de ale sale. Vrei sa imi arati machiajul? Te rog, adauga pe un ton copilaros.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 5:51 am

Machiajul... repetă se ridică. Se duse la un dulap , vai de capul lui, și îl deschise. Acolo erau câteva costume și o ladă neagră. O deschise și acolo avea mai multe pensule, câteva pungi cu sânge fals și multe altele.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 6:20 am

Ia o pensula si incepe sa isi faca diferite vite de vie pe fata, continand pe gat, apoi isi facu o "cicatrice" sub ochiul stang si isi puse niste lentile de contact rosii cu trei punctulete negre pe langa pupila. Cum arat? Il intreba pe tanar, privindu-l atent.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 11:09 am

Se abținu să nu râdă, dar îi plăcea cum îi stă.
Țu ești frumos oricum! spuse și-i luă mâna în care ținea pensula, îl trase lângă el și-și lipi buzele de ale lui, fără să-i pese că vreo trei invitați sosiseră.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyJoi Iun 16, 2011 10:25 pm

Vezi ca au venit invitati, sopti, cu buzele inca lipite de ale sale, gustand din dulceata lor si fiind fericit, ca nu si-a dat cu vopsea pe buzele sale.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 1:05 am

Și ce? spuse și dori să-l sărute din nou, dar se opri la câțiva centimetri de el, când auzi niște râsete venind din ușa. Își întoarce capul și văzu două eleve din ultimul an.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 1:31 am

Nu sti un loc mai... intim? Il intreba, apoi scoase ca un copil mic, la fete limba, iar acestea ii scoase la loc limba.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 2:56 am

Hm, e dormitorul de la etaj, nimeni nu merge acolo, se spune că e bântuit de Bloody Mary. a râs scurt și se ridică. Îl trase de mână în brațele lui.
Domnu' Choi, da petrecerea? îl întrebă una dintre fete. Le făcu semn să se ocupe ele și apoi îl trase pe Kami după el, la etaj.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 4:24 am

Bloody Mary? Si cu Boogye man ce s-a intamplat? Si-a luat vacanta deja? Intreba amuzat, urcand la etaj dupa Hyun. Acum inteleg si eu de ce mai ies unele eleve lesinate de la ora ta. E de ajuns sa le zambesti si pica din picioare pe capete, mai adauga vesel, uitandu-se la fetele ce salivau dupa proful lor.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 6:23 am

Chiar sunt așa de sexy? întrebă și râse scurt. Au ajuns la etaj și l-a luat de mână. Dormitorul era la capătul holului, unde era beznă totală.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 6:45 am

Esti foarte sexy, ii raspunse si il apuca de mijloc dandu-i un pupic inocent pe ceafa, descoperita.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptyVin Iun 17, 2011 11:14 pm

Au ajuns în fața ușii. Hyun a împins-o cu piciorul și s-a auzit un scârțâit, nu arăta rău. Oftră prelung și se aplecă, ridicând mâna , ca în fața unui prinț.
Intră. a spus apoi a privit spre hol când începură să se audă țipete de uimire, fete mai exact.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptySam Iun 18, 2011 12:07 am

Cred ca ar trebui sa incuiem usa su sa acoperim yala cu ceva, bombani ganditor Kami, apoi ii zambi, intrand in camera.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptySam Iun 18, 2011 12:56 am

După ce intră închise ușa.
Așa? întrebă și trase de ușă, dar nu se mai deschidea. Zâmbi mulțumit și privi în jur.
Cam multe oglinzi. spuse ferindu-se de ele.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptySam Iun 18, 2011 1:41 am

Chicoti usor, apoi acoperii oglinzile cu niste cearceafuri, ce le gasi pe un scaun. Acum numai sunt, spuse vesel, asezandu-se pe pat si privi tavanul.
Sus In jos
Choi Seung Hyu
Admin
Choi Seung Hyu


Mesaje : 123
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptySam Iun 18, 2011 1:50 am

Așa e mai bine... spuse încet, dar încât Kami să-l audă. De jos se auzea muzica pusă de elevi, se părea că invitații sosiseră. Nu băgă de seamă Îl prinse pe Kami cu o mână de talie și una i-o puse pe obraz. Îl privi câteva secunde și îi sărută părul.
Sus In jos
Kaminari Inazuma

Kaminari Inazuma


Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/06/2011

Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome EmptySam Iun 18, 2011 3:49 am

Isi lasa capul pe pieptul sau, ascultand bataile inimi lui Hyun, facand ca sunetul muzici ce razbratea prin podea sa inceteze, incat izola camera fonic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poveste cu fantome Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu fantome   Poveste cu fantome Empty

Sus In jos
 
Poveste cu fantome
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Denver. :: Înafara oraşului. :: Conacul părăsit.-
Mergi direct la: